Reference

REFERENCE

Profesionálka
s lidským přístupem

S certifikovanou realitní makléřkou Ester Berovou jsem spolupracoval již dvakrát, první akce byla prodej nemovitosti v Kladně a druhá pronájem bytu v Praze. Zkušená profesionálka, cením si lidského přístupu. Obě spolupráce proběhly hladce a všechny mé dotazy mi paní Berová dobře vysvětlila. Byl jsem rád, že mě všemi úkony provedla a pomohla mi se vším – prohlídka nemovitosti, podepisování dokumentů anebo samotné předání nemovitosti. Těší mě, že jsem se mohl spolehnout na tuto férovou realitní makléřku.

Ing. Kamil Novotný

Kladno

Profesionální, milé
a vstřícné jednání

Mohu doporučit Ester Berovou a její profesionální jednání. Prodávali jsme byt v Brandýse nad Labem a pí. Berová nám vše vysvětlila, celý obchod proběhl dle dohody a byt se rychle prodal.

Radka Kučerová

Brandýs nad Labem

Ochotná a milá makléřka,
která vše rychle zařídila

Paní Berová nám prodala náš pražský byt během deseti dnů, byli jsme s manželem mile překvapeni. Ochotná, vstřícná a neustále s námi v kontaktu. Výsledek stál za to, jsme nadmíru spokojeni a paní Berovou a Century 21 můžeme vřele doporučit. Před paní Berouvou jsme vyzkoušeli během sedmi měsíců všechno možné, ale bez úspěchu. Ještě jednou moc děkujeme, paní Berová! Doporučujeme všem!!!

Aneta Jiráková

Praha

KONTAKTUJTE NÁS

  Proč si zvolit právě nás?

  Vysoká kvalita

  Připravíme smluvní dokumentaci, zodpovíme dotazy a podepíšeme smlouvy, předáme byt a zařídíme servis po prodeji.

  ESTER BEROVÁ

  Vaše realitní makléřka

  Profesionalita

  Profesionalita v oboru reality všeho druhu, odbornost v oboru reality Praha, spolehlivost při prodeji a pronájmu realit.

  REALITY PRAHA

  Reality po celé Praze a okolí

  Individuální přístup

  Jsme schopni pružně reagovat na poptávku, nezaskočí nás žádná nepředvídaná situace a náš cíl je především spokojený zákazník.

  CENTURY 21

  Spolehlivé partnerství

  https://realityprahacz.cz/wp-content/uploads/2022/05/logo.png
  Celá Praha a okolí
  prodejapronajemnemovitosti@gmail.com
  ZAVOLEJTE NÁM

  Jsme schopni pružně reagovat na poptávku, nezaskočí nás žádná nepředvídaná situace a náš cíl je především spokojený zákazník.

  © 2022 Reality Praha. Všechna práva vyhrazena.

  Call Now Button